[box type=“info“ align=“aligncenter“ ]Góly: 18´a 60´ Ekhardt (2. z pokutového kopu), 70´ a 76´ Jankovič, 90´M. Klenkovič. Zostava: Radoský – Kališ – Toplanský (Jurda), P.Sedlák, M. Sedlák – Ondrejka, Bábsky, Michálek, Netsch – Bogora, Pavlovič (O. Sedlák).[/box]
vyžrebovanie 5.liga Západ muži jeseň 2014/15
[box type=“shadow“ align=“alignright“ width=“500″ ]Ostatné výsledky: Borský Mikuláš – Slovan Šaštín 2:0 (0:0), Horné Orešany – Moravský Svätý Ján 6:2 (3:2), Spartak Šaštín – Gbely 3:1 (2:0), Mokrý Háj – Malženice 2:6 (2:1), Križovany – Veľké Kostoľany 2:1 (0:0), Oreské – Hlohovec 1:2 (1:2), Trebatice mali voľno.[/box]
A-mužstvo: Tabuľka 5.ligy Západ po 15.kole
1 | OFK Malženice | 14 | 12 | 2 | 0 | 57 : 11 | 38 | 17 |
2 | OFK Trebatice | 14 | 10 | 3 | 1 | 39 : 9 | 33 | 12 |
3 | FC Slovan Hlohovec | 14 | 9 | 3 | 2 | 25 : 8 | 30 | 9 |
4 | TJ Nafta Gbely | 14 | 8 | 2 | 4 | 29 : 22 | 26 | 5 |
6 | FK Oreské | 14 | 7 | 2 | 5 | 24 : 25 | 23 | 2 |
7 | TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE | 14 | 6 | 4 | 4 | 32 : 31 | 22 | 4 |
5 | TJ Družstevník Zvončín | 14 | 7 | 3 | 4 | 28 : 16 | 24 | 6 |
8 | OŠK Križovany nad Dudváhom | 14 | 6 | 2 | 6 | 26 : 20 | 20 | -1 |
9 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 14 | 4 | 4 | 6 | 19 : 19 | 16 | -5 |
10 | OFK Mokrý Háj | 14 | 5 | 1 | 8 | 20 : 24 | 16 | -8 |
11 | TJ Iskra – Horné Orešany | 14 | 3 | 3 | 8 | 18 : 35 | 12 | -9 |
12 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 14 | 3 | 2 | 9 | 21 : 40 | 11 | -10 |
13 | TJ Slovan Šaštín – Stráže | 14 | 2 | 4 | 8 | 17 : 38 | 10 | -14 |
14 | FK Krakovany | 14 | 2 | 2 | 10 | 13 : 42 | 8 | -13 |
15 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 14 | 2 | 1 | 11 | 16 : 44 | 7 | -14 |
Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 13. kolo: Krakovany – Madunice 6:1 (1:1) Hralo sa v Ostrove. detail zápasu vyžrebovanie dorastu
Dorast: Tabuľka Oblastné majstrovstvá sk.B po 13.kole
1 | FK Krakovany | 12 | 11 | 1 | 0 | 45 : 8 | 34 | 16 |
2 | TJ Madunice | 12 | 8 | 2 | 2 | 40 : 20 | 26 | 8 |
3 | OFK – Drahovce | 12 | 7 | 3 | 2 | 47 : 22 | 24 | 3 |
4 | OFK Malženice | 12 | 6 | 2 | 4 | 43 : 31 | 20 | -1 |
5 | MFK Vrbové B | 12 | 6 | 1 | 5 | 48 : 28 | 19 | -2 |
6 | OŠK Zavar | 12 | 5 | 3 | 4 | 28 : 14 | 18 | 0 |
7 | TJ Slovan Červeník | 12 | 5 | 1 | 6 | 41 : 31 | 16 | 1 |
8 | TJ Družstevník Brestovany | 12 | 4 | 4 | 4 | 22 : 38 | 16 | -2 |
9 | TJ Družstevník Siladice | 12 | 3 | 4 | 5 | 31 : 28 | 13 | -2 |
10 | TJ Sokolovce | 12 | 4 | 1 | 7 | 25 : 53 | 13 | -8 |
11 | OŠK Horné Otrokovce | 12 | 3 | 2 | 7 | 23 : 37 | 11 | -4 |
12 | FK Šulekovo | 12 | 2 | 2 | 8 | 19 : 54 | 8 | -7 |
13 | OFK Bučany | 12 | 0 | 2 | 10 | 4 : 52 | 2 | -16 |
Žiaci Oblastné majstrovstvá 13 kolo: Krakovany – Boleráz 1:1 (0:0) detail zápasu vyžrebovanie žiakov
Žiaci: Tabuľka Oblastné majstrovstvá po 13.kole
1 | SFC Kopánka | 13 | 11 | 0 | 2 | 84 : 19 | 33 | 15 |
2 | OŠK Zavar | 13 | 10 | 2 | 1 | 65 : 10 | 32 | 14 |
3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 13 | 8 | 3 | 2 | 77 : 23 | 27 | 12 |
4 | FK Krakovany | 13 | 7 | 4 | 2 | 40 : 19 | 25 | 4 |
5 | ŠK Slávia Zeleneč | 13 | 7 | 2 | 4 | 36 : 25 | 23 | 2 |
6 | MTK Leopoldov | 13 | 7 | 2 | 4 | 40 : 33 | 23 | 2 |
7 | FO ŠK Modranka | 13 | 7 | 0 | 6 | 27 : 15 | 21 | 3 |
8 | OŠK Dolná Krupá | 13 | 5 | 2 | 6 | 28 : 23 | 17 | -7 |
9 | TJ Slavoj Boleráz | 13 | 5 | 1 | 7 | 26 : 56 | 16 | -2 |
10 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 13 | 4 | 3 | 6 | 32 : 39 | 15 | -6 |
11 | TJ Iskra – Horné Orešany | 13 | 4 | 2 | 7 | 26 : 27 | 14(-3) | -4 |
12 | TJ Družstevník Trakovice | 13 | 3 | 1 | 9 | 28 : 45 | 10 | -11 |
13 | OŠK Dubovany | 13 | 1 | 2 | 10 | 15 : 74 | 5 | -13 |
14 | TJ FC Kátlovce | 13 | 0 | 0 | 13 | 6 : 122 | 0 | -21 |