17.kolo Zbytočne stratený bod béčka
STK Špačince B – OSK Krakovany A 16:2
Body OSK: Andris a Čelín po 1.
Na zápas sme nastúpili iba s troma hráčmi. Stehlík bol pracovne zaneprázdnený. Proti vedúcemu mužstvu sme na viac nemali…

OSK Krakovany B – STK Sokolovce 9:9
Body OSK: Ondrejovič 4,5, Predný 3,5 a Nedorost 1.
Zbytočná strata bodov pri dobre rozohratom zápase. Viedli sme 7:3 a v ďaľšom zápase Nedorost nevyužil štyri mečboly na víťazstvo. Namiesto 8:3 sme začali strácať nepochopiteľne body. Súper viedol 8:9 a remízu zachraňoval Ondrejovič, ktorý po prvýkrát vo svojej kariére bodoval naplno. Dobre mu sekundoval aj Predný. Ten pri troche šťastia mohol bodovať tiež naplno. Potešiteľná je stabilizácia formy u oboch spomínaných hráčov, žiaľ ostatní členovia klesajú na výkonnosti. Udržali sme predposlednú priečku, ale boj o záchranu bude ešte tuhý….

TJ Kočín-Lančár – OSK Krakovany B 10:8
Body OSK: Ondrejovič a Predný po 2,5, Nedorost 1,5, Valo 1 a Seitler 0,5.
Proti tretiemu mužstvu tabuľky sme viedli 7:8 a posledné tri stretnutia prehrali naši hráči Valo, Nedorost a Predný po tuhých bojoch v pomere 3:2. Nedorost viedol v piatom sete 10:7(chýbala mu teda jedna loptička), Predný viedol v piatom sete 8:2 a nepremenil ani mečbol…. Namiesto víťazstva 8:10 sme prehrali 10:8. Prípadné víťazstvo by nám v boji o záchranu veľmi pomohlo, prehra nás môže poslať do nižšej súťaže. A to vlastne pre jednu nevydarenú loptičku. Aj taký krutý vie byť šport! Máme pred sebou ešte štyri kolá….

OSK Krakovany A – ŠK Dobrá Voda B 11:7
Body OSK: Andris a Stehlík po 3,5, Čelín 2, Predný a Štefanka po 1.
Víťazstvo kolektívu. Vzhľadom na priaznivý vývoj zápasu mohli do zápasu okrem hráčov A-mužstva nastúpiť aj úspešní béčkari. Ondrejovič s Predným štvorhru prehrali, ale mladý Predný svoj súboj vo dvojhre premenil na cenné víťazstvo. Škoda prehry Andrisa v poslednom zápase. Črtal sa mu plný bodový zisk, čo sa mu v tomto ročníku ešte nepodaril. Týmto víťazstvom sme definitívne zachránili 5.ligu pre budúci ročník.