[box type=“info“ align=“aligncenter“ ]Góly: 7´ Mil. Daniel, 8´ Polák, 17´ Konečný – 16´ a 74´ Kališ.
Zostava: Valovič – Bogora (O. Sedlák) – Kališ, Kubran, Bukovčák – Koyš, P. Sedlák, Netsch, Jurda – Pavlovič, Hornák.[/box]
vyžrebovanie 5.liga Západ muži jar 2014/15
[box type=“shadow“ align=“alignright“ width=“500″ ]Ostatné výsledky: Borský Mikuláš – Moravský Svätý Ján 0:3 (0:3), Zvončín – Slovan Šaštín 7:1 (3:0), Horné Orešany – Mokrý Háj 0:2 (0:2), Trebatice – Hlohovec 2:2 (0:1), Oreské – Veľké Kostoľany 0:1 (0:1), Križovany – Gbely 2:1 (1:1), Malženice mali voľno.[/box]
A-mužstvo: Tabuľka 5.ligy Západ po 21.kole
1 | OFK Trebatice | 20 | 15 | 4 | 1 | 55 : 12 | 49 | 19 |
2 | OFK Malženice | 19 | 15 | 3 | 1 | 74 : 19 | 48 | 21 |
3 | TJ Družstevník Zvončín | 20 | 12 | 3 | 5 | 52 : 22 | 39 | 9 |
4 | FC Slovan Hlohovec | 19 | 11 | 4 | 4 | 34 : 16 | 37 | 7 |
5 | TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE | 20 | 10 | 6 | 4 | 50 : 39 | 36 | 9 |
6 | TJ Nafta Gbely | 19 | 9 | 3 | 7 | 34 : 30 | 30 | 3 |
7 | FK Oreské | 20 | 9 | 3 | 8 | 31 : 33 | 30 | 0 |
8 | OŠK Križovany nad Dudváhom | 20 | 9 | 2 | 9 | 37 : 32 | 29 | -1 |
9 | OFK Mokrý Háj | 20 | 8 | 2 | 10 | 29 : 32 | 26 | -7 |
10 | TJ Slavoj Moravský Svätý Ján | 20 | 7 | 2 | 11 | 34 : 49 | 23 | -7 |
11 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 19 | 6 | 4 | 9 | 24 : 29 | 22 | -5 |
12 | TJ Slovan Šaštín – Stráže | 20 | 4 | 4 | 12 | 23 : 59 | 16 | -14 |
13 | TJ Iskra – Horné Orešany | 19 | 4 | 3 | 12 | 22 : 52 | 15 | -15 |
14 | FK Krakovany | 20 | 3 | 2 | 15 | 21 : 56 | 11 | -19 |
15 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 19 | 2 | 1 | 16 | 21 : 61 | 7(-3) | -23 |
Dorast Oblastné majstrovstvá sk.B 17. kolo: Sokolovce – Krakovany 1:7 (0:3). detail zápasu vyžrebovanie dorastu
Dorast: Tabuľka Oblastné majstrovstvá sk.B po 17.kole
1 | FK Krakovany | 13 | 11 | 1 | 1 | 51 : 14 | 34 | 16 |
2 | TJ Madunice | 13 | 9 | 2 | 2 | 43 : 20 | 29 | 11 |
3 | OFK – Drahovce | 14 | 8 | 3 | 3 | 49 : 34 | 27 | 0 |
4 | OFK Malženice | 14 | 8 | 2 | 4 | 59 : 34 | 26 | 2 |
5 | MFK Vrbové B | 14 | 7 | 1 | 6 | 51 : 34 | 22 | 1 |
6 | OŠK Zavar | 14 | 6 | 3 | 5 | 27 : 18 | 21 | 0 |
7 | OŠK Horné Otrokovce | 15 | 5 | 1 | 9 | 30 : 44 | 16 | -5 |
8 | TJ Družstevník Brestovany | 14 | 4 | 4 | 6 | 26 : 44 | 16 | -5 |
9 | TJ Sokolovce | 15 | 5 | 0 | 10 | 30 : 70 | 15 | -12 |
10 | TJ Družstevník Siladice | 14 | 3 | 4 | 7 | 29 : 35 | 13 | -8 |
11 | TJ Slovan Červeník | 14 | 4 | 1 | 9 | 34 : 49 | 13 | -5 |
12 | FK Šulekovo | 14 | 2 | 2 | 10 | 28 : 61 | 8 | -7 |
Žiaci Oblastné majstrovstvá 17. kolo:Veľké Kostoľany – Krakovany 1:4 (0:2) detail zápasu vyžrebovanie žiakov
Žiaci: Tabuľka Oblastné majstrovstvá po 17.kole
1 | OŠK Zavar | 17 | 14 | 2 | 1 | 87 : 11 | 44 | 20 |
2 | SFC Kopánka | 16 | 14 | 0 | 2 | 100 : 22 | 42 | 18 |
3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 17 | 11 | 3 | 3 | 89 : 37 | 36 | 15 |
4 | FK Krakovany | 16 | 10 | 4 | 2 | 53 : 21 | 34 | 10 |
5 | FO ŠK Modranka | 17 | 10 | 0 | 7 | 42 : 18 | 30 | 3 |
6 | ŠK Slávia Zeleneč | 17 | 8 | 2 | 7 | 44 : 36 | 26 | 2 |
7 | MTK Leopoldov | 17 | 8 | 2 | 7 | 46 : 47 | 26 | -1 |
8 | TJ Slavoj Boleráz | 17 | 6 | 2 | 9 | 35 : 70 | 20 | -4 |
9 | TJ Družstevník Trakovice | 17 | 6 | 1 | 10 | 42 : 48 | 19 | -8 |
10 | OŠK Dolná Krupá | 17 | 5 | 3 | 9 | 32 : 40 | 18 | -9 |
11 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 17 | 5 | 3 | 9 | 38 : 56 | 18 | -9 |
12 | TJ Iskra – Horné Orešany | 17 | 5 | 2 | 10 | 32 : 35 | 17(-3) | -10 |
13 | OŠK Dubovany | 15 | 2 | 2 | 11 | 20 : 78 | 8 | -16 |
14 | TJ FC Kátlovce | 17 | 0 | 0 | 17 | 6 : 147 | 0 | -24 |